De eerste foto van mijn nieuwe project is een feit. Peter heeft het thema voor deze week bedacht en ook besloten mee te doen. Hij met zijn ‘grote’ camera 😉 en ik met mijn kleintje (iPhone) We zijn er vanmiddag allebei mee aan de slag gegaan. Spiegel, glasplaat, papier, lampje en natuurlijk het hoofdonderwerp de vork werd tevoorschijn gehaald. Dit is mijn eindresultaat.
Klein overwinninkje van mij om te melden is dat ik met mijn klein ‘apparaatje’ mijn fotoidee bedacht en uitgevoerd had voordat Peter kon knipperen met zijn ogen. 😉 Op de site van Moor Fotografie zal ook Peter zijn foto volgende week verschijnen. Voor volgende week hebben we ‘drank’ als thema gekozen.

Mooi Hetty! Leuk dat je even goed moet kijken hoe e.e.a. in elkaar zit. Mooi gevonden!
Dank je Matthijs.
Fantastisch idee geweldig uitgewerkt in een gave presentatie. Heel profi! Complimenten!
Dank je Leo.
Gaaf hoor! Amal staat hier nog te puzzelen hoe jullie dat toch gedaan hebben…
Dank je Emmy. Ja daarom heb ik het er ook bewust niet precies bij gezet, even jullie laten puzzelen 😉
Prachtig! ik komer maar niet achter: hoe doe je dat?
Allereerst dank je voor het compliment Bart. De foto is gemaakt op een glasplaat met zwarte ondergrond enbelicht met een bureaulampje. Daarna heb ik hem gespiegeld en de beide exemplaren met de Duo Matic app op elkaar gelegd.